Субота, 20.04.2024, 02:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Здоровий стиль життя в замітках і картинах.
12:54
Здоровий стиль життя в замітках і картинах.
Здоровий стиль життя в замітках і картинах.

Про те, як оздоровитися доступними всім способами. Особистий досвід відновлення і зміцнення здоров'я без пігулок, БАДів та іншої гидоти. Все, що необхідно людині для здоров'я, можна з'ясувати, дістати і застосувати зовсім безоплатно.

Пн, 27 Жовтень 2008

Він захищає наш спинний мозок, по якому нервові сигнали з мозку розносяться по всьому тілу. Спинний мозок - це важлива (після мозку) керуюча структура нашого організму, без якої нереально функціонування скелетної та м'язової систем, також головних життєвих органів. Всі давно знають те, що це як кабель, що з'єднує процесор (мозок) з усіма пристроями (кінцівки, органи) компа.

Хребетний стовп, хребет, утворений хребцями, які з'єднуються міжхребцевими дисками, зв'язками і мембранами. Сам хребетний стовп виконує функцію опори та амортизації, будучи гнучкою віссю тіла. Більш принциповою функцією хребта, як було сказано вище, є захист спинного мозку, це типовий футляр для нього Також він задіяний у формуванні задніх стін грудної та черевної порожнин, тазу.

У середньому, хребет складається з 33-34 хребців, які поділяються на відділи:

Крижовий відділ - 5 крижових хребців страстаются воєдино, утворюючи крижі

Копчик - а куприк, товариші, складається з 4-5 надзвичайно маленьких, також зрощених куприкових хребців.

Довжина хребетного стовпа у дорослої жінки становить 60 -

. У старості його довжина зменшується, у зв'язку з підвищенням вигинів і зменшенням товщини дисків.

Скажу незначно про фізіологічні вигини. Мало хто знає те, що хребет утворює вигин спереду-назад (сагітальній площину) і зліва-направо (фронтальна площина). Вигини хребетного стовпа нерівністю тому іменуються кіфозу, нерівністю вперед - лордозу, в бік - сколіозами. Розрізняють наступні фізіологічні (які вважаються нормальними) вигини хребта:

Аортальний сколіоз є приблизно в 1 / 3 випадків, він розміщений на рівні III - V грудних хребців у вигляді маленький нерівності на право.

Можливість згинатися в різні сторони, хребет має завдяки міжхребцевих дисків, які мають еластичну консистенцію і можуть поміняти форму, сприяючи рухливості хребців і вірно розподіляючи тиск між ними.

Пара слів про м'язи: чим глибше м'язи спини, тим вони коротші. У самому глибокому шарі розміщені м'язи, відповідальні за повороти хребта. - Недовгі ротатори. Вони натягнуті між 2-ма остистими відростками прилеглих хребців. Ці самі недовгі ротатори погано розслабляються, якщо хребет довгий час знаходиться в нерухомому стані або в стані обмеженої рухливості.

За згинання вперед відповідають м'язи преса і клубово-поперековий м'яз (натягнута між поперековими хребцями і кістками таза). Треба сказати те, що ця мускула також нерідко спазмована, що призводить до нахилу вперед при ходьбі і швидкому стомленню ніг і попереку.

Про спинний мозок: він знаходиться всередині спинномозкового каналу. Захищений від ймовірних ушкоджень кісткової структурою хребта, глибше менингеальной і твердої мозкової оболонки (структура цих оболонок пригадує структуру зв'язок і сухожиль). Важливу функцію захисту виконує ліквор - рідину, що заповнює вільне місце спинномозкового каналу, іншими словами спинний мозок перебуває у водянистій середовищі, начебто в підвішеному стані, що захищає його від пошкодження під час поштовхів і струсів. Також ліквор живить спинний мозок речовинами, необхідними для його діяльності.

Найбільш ретельно про будову хребта можна прочитати, наприклад, тут

Постава - це справді принципово! Принципововірно ходити, сидіти і лежати.

Звичайна постава при ходьбі визначається уявної прямою лінією, на якій лежить центр мас нашого тіла. Само-собою зрозуміло, лінію цю потрібно провести так: вуха - суглоби плечей - стегон - колін - щиколоток. Підборіддя під кутом 90 градусів до решти тіла, плечі - прямі, грудна клітина піднята вгору (не надзвичайно), животик підтягнутий (але не втягнуть глибоко всередину). У такому положенні зберігаються природні вигини і маса тіла підтримується суглобами стегон і ніг, які повинні стояти злегка поврозь з напругою в п'ятах. Уявіть собі один факт про те, що коротше, слід ходити, сидіти і лежати ПРЯМО. Це зі школи всім зрозуміло, але, як і на інші настанови вчителів, на ці зауваження велика частина з нас не реагувало, по-цьому на даний момент це велика частина сутулиться і хороша постава здається нам незграбною. М'язи-то звикли до невірною. Потрібно тертя!

Встаньте спиною до прямої стінці (а в Росії криві стінки - не унікальність, так що обережніше =), руки опущені, стопи злегка розставлені в сторони. Безсумнівно, варто згадати те, що постарайтеся просто притулитися до стінки попереком, щоб відстань між стіною і попереком було не більше товщини пальця. Підніміть плечі, підберіть животик і витягніть незначно вгору шийку. Всім відомо про те, що ось і все вправа.

Виконуючи його часто, дивіться за своїми почуттями, і, коли виконання подібного стояння, притулившись попереком до стінки протягом хвилинки закінчить викликати у вас стомлення, спробуйте відірватися від стінки, зберігаючи ту ж поставу, і незначно пройтися.

Йти необхідно так, як ніби ноги починаються посеред торса, приводячи в рух м'язи спини, живота, стегон і ніг. Всі знають те, що руки рухаються в такт ходьбі з самого плеча, голова високо піднята. Необхідно відзначити те, що по суті, вірна ходьба - бездоганне вправу, омолоджуючу весь організм, і приводить його в тонус.

Вірно сидіти теж надзвичайно принципово. Підстава хребта знаходиться на задній частині жорсткого і прямого сидіння. Дуже хочеться підкреслити те, що спина прилягає до спинки стільця, яка зобов'язана повторювати анатомічні вигини. Голова піднята, плечі прямі, животик тонкий і твердий (не розслаблений). Край стільця не повинен впиратися під коліна, щоб не віджимати артерії. Відстань від ноги до підлоги дорівнює висоті від сидіння до підлоги.

Сідати краще м'яко і просто (не плюхатися), голова орієнтована вперед і вгору, шийка розслаблена, хребет витягнуть. Вага тіла на сто відсотків на ногах - ці пружні важелі плавненько опускають тіло на стілець, запобігаючи від різких ударів хребців, що може привести до стирання хрящових пластинок і дисків. Всі знають те, що піднімаючись вгору, необхідно дивитися за тим, щоб хребет також був прямим, необхідно виштовхувати ногами тіло вгору, не допомагаючи собі руками.

У положенні лежачи ми проводимо найбільш третини життя, так що вірно лежати більш принципово, ніж стояти, ходити і сидіти. Матрац не повинен бути дуже м'яким або дуже твердим. Він повинен формувати природний прогин, іншими словами бути досить еластичним, але в той же час жорстко підтримувати таз, щоб не відбувалося викривлень хребта. Рекомендуються матраци, набиті ватою, волосом, губчастої гумою, також задоволена популярні матраци з кокосової стружки.

Подушечка зобов'язана бути маленький і досить м'якою, щоб підтримувати верхні відділи хребта в прямому положенні і дозволяти мускулам розслаблятися під час сну. Зверніть увагу на те, що намагайтеся спати в такому положенні, щоб ніякі частини тіла не здавлювалися (не кладіть ногу на ногу, не скручувати), також у такому настрої, щоб не напружувалися м'язи особи (думайте про приємне), що нерідко призводить до напрузі і шийних м'язів.

четвер, 15 Травня 2008

Найдавніші греки вважали,що їх боги безсмертні тому, що харчуються амброзією - їжею з меду. Мед у Старій Греції цінувався на вагу золота. Згідно з переказами, старіючий Демокріт вирішив позбавити себе життя, і відмовився від їжі. Було б погано, якби ми не відзначили те, що коли настав свято жнив, він поступився прохання домашніх не вмирати під час свята, щоб вони могли забавно потусити =). Демокріт віддав наказ поставити попереду себе посудину з медом і, вдихаючи його запах, продовжив своє життя на необхідну кількість днів.

Мед продовжував не тільки життя, та й все, що містилося в нього. Найрозумніший доктор Гіппократ дві з половиною тисячі років тому вдало використовував мед при лікуванні багатьох захворювань, і сам вживав в їжу.

Вченими доведено, що бджоли виникли на 28 мільйонів років раніше людини, і з того часу ніяк не помінялися! Можна оголосити, що це живі, дрібні, смугасті, дзижчать і жалкі динозаврики =) Всі вони також збирають нектар, квітковий пилок, лікувальні смоли рослин, виробляють віск, маточне молочко, пергу і бджолину отруту. І будь-який з цих товарів володіє неповторними якостями, так що навіть сам мед з власної цінності варто лише на 5-му місці.

Ось взяти, приміром, прополіс. Прополіс - Захист. Що це? Потужна броня проти вірусів, бактерій і мікробів, грибків також і простих паразитів. У багатьох сучасних магазинах можна відшукати непоганий прополіс, який очищено від важких смол і представлений в безлічі різних бальзамів, мазей та медових сумішей.

А ось Бджолина обніжжя (квітковий пилок) - юність. Бджоли збирають квітковий пилок, обробляють її своїми ферментами, і підгодовують нею власних личинок і харчуються самі. До складу бджолиного обніжжя входять незамінних амінокислоти, які не виробляються в організмі людини. За рахунок поповнення таких амінокислот людина отримує ззовні еліксир молодості. А ще обніжжя в осстанавлівает порушені функції організму.

Перга - це сила. Це пилкові зерна, особливим чином приготовані самими бджолами. Найбільш 600 частин містить в собі перга, і той, хто бажає мати здорове серце і судини, міцні кістки, і взагалі, бути повним сил і бадьорості духу, неодмінно буде їсти цей «бджолиний хлібець».

Маточне молочко - енергія. Харчуючись тільки цим продуктом, бджолині матки можуть жити до 7-8 років, тоді як термін життя звичайної бджоли складає всього 40-45 днів. Бажаєте бути прекрасними, привабливими, виділяти енергію? Їжте мед з маточним молочком! До речі, маточне молочко до того ж радіацію виводить, а якщо діткам давати, то надзвичайно розумними діти ростуть, пильнують, міцними.

Бджолиний віск - краса! вашої шкіри, здорові ясна, не погане травлення. Ще свічки є запашні, з реального воску.

Бджолина отрута - довголіття! Крем а, містять бджолину отруту, зовсім безпечні, але їм немає рівних в домашній аптечці, адже бджолина отрута і знеболює, і запалення знімає, розсмоктує, розігріває, заспокоює, до того ж ендокринну систему спільно з нервовою в порядок наводить. Не даремно посеред довгожителів 80% складають бджолярі.

Трутневе молочко - чоловіча сила!. Можна оголосити, еліксир чоловічий юності, незамінних харчування для спортсменів, підприємців, і всіх, хто веде активний стиль життя.

А ось Хтозна - це чистка. Хітозан, придбаний з хітинового покриву бджіл - продукт XXI століття. Найпотужніший сорбент, очисний від токсинів і надлишку холестерину, - це сувора профілактика інсультів, про нього говорити можна особливо; дами особливо відзначать його омолоджуючий ефект. Можливо і те, що цей продукт просто потрібен тим, хто працює за компом.

А основне те, що продукти бджільництва (апіпродукти) - Живий продукт! Кому це підступає? Всім! Дітям та дорослим, ослабленим і здоровим, чоловікам і жінкам. Ці продукти для кожного, хто клопоче про для себе і своїх близьких, хто усвідомлює, що таке профілактика, як принциповоздорове, даний харчування, загалом, вам!

Коротко нагадаю цілющу силу апіпродуктів. Вони осстанавлівают, зміцнюють і активізують: кровотворні органи; серцево-судинну систему; c ексуальние та дітородні функції; шлунково-кишковий тракт. Також: нервову і ендокринну системи; обмін речовин; м'язову силу; розумову діяльність; му оложеніе організму.

Невпевненим у правдивості цих слів можна лише оголосити: «Спробуйте самі!». Мед, пергу і пилок я особисто споживаю часто і реально відчуваю конфігурації в організмі, виникає більше сил і бадьорості. Кароче, раджу відшукати і убити шляхом поступового поїдання всі корисні апіпродукти, які висможете відшукати у вашому містечку =)

Четвер, 11 жовтня 2007

У перший раз інформація про цих старих тибетських вправах (насправді оздоровчих обрядах) виникла в західному світі в 1938 році, коли вийшло 1-е видання книжки Пітера Келдер "Око відродження".

Тоді західний світ прийняв це відкриття без особливого інтересу, тому що лише починав знайомиться із загадковим і магічним пізнанням Сходу. Але з недавнього часу популярність даної методики різко зросла, теоретичні виливу поступилися практичного досвіду. Можна оголосити, що методика знайшла друге життя.

Дія цих легких вправ виробляє неймовірні зміни в організмі практикуючого. Не буду довго писати вступ, замість цього просто наведу певний відгук та саму методику:

Таємниця ось в чому. І навіть не треба і говорити про те, що я народився в 1929 році. Скільки мені на даний момент років порахуйте. Практикувати "Око відродження" розпочав 10 років тому. Результати - пропала На сто відсотків сивина - на сто відсотків зник ревматизм (у мене був надзвичайно потужний) і радикуліт. Відновилася потенція (не смійтеся! - 10 років тому в мене, вибачте за інтимну подробицю, вже не стояло ...) - навіть зачав малюка без всякої віагри - знову не зубоскальте - дитина моя, нащадок, ВПЕВНЕНИЙ - ряд причин дозволяє зробити цей висновок , наприклад, наявність фамільної родимки на передпліччя і т.п). До того як почав робити ритуали - прогулювався лише з палицею (раніше пережив 2 інфаркту та інфаркт!). Зараз бігаю по вечорах і можу підтягтися 35 разів на турніку. (Коли був юним - пам'ятаю, підтягувався максимум 20 разів!). Шкіра закінчила бути старою - м'язи налилися силою. Мені оченята будують (це правда - не смійтеся!) 20-річні дівчата. Не так давно одружився в 4-й раз на 35-річної пані і зробив малюка, як вже сказав, нащадка. Для практики використовую дві книжки - незвичайну Пітер Келдер (переклад на російський чудового руського йога А. Сідерського) та коментар до неї книжку відомого британського йога Cristopher S. Kilham "The five Tibetans".

Ніхто з моїх товаришів по службі (я живу і працюю в Латинській Америці, пенсіонер, але продовжую працювати) не дає мені зовні більше 40 років. 6-й обряд практикую вже 4 роки. Хоча в унікальній книжці написано, що 6-йрітуал може робити лише той, хто вирішив відмовитися від сексу - я ж іду думку Крістофера КІЛХЕМА - 6-й обряд можна робити якщо навіть продолжешь сексапільну життя. На особистому досвіді переконався в правоті Кілхема. Загалом забув що таке завищене тиск - раніше мав 200-110, зараз традиційно - 130-80. Раніше мої ноги були ісперещени вздувшимися венами - зараз все чисто. Про сивині. Спочатку пропала сивина в бороді (протягом 2-х років) пізніше рівномірно зникла сивина і на голові (зайняло 2-3 роки). Зараз у мене повсякденні русяве волосся. Про їжу: їм і п'ю все попорядку - ніякого негативного ефекту на організм - і всього-то 20 хвилин в день ритуалів вранці. Курю (сигари, в основному). Закінчив кашляти - раніше кашляв (через курива - страшно).

Сподіваюся цього цілком достатньо, щоб не просто зацікавитися методикою, та й спробувати освоїти, тим паче, повторюся, враховую доступність і простоту цихвправ.

Отже, опис методики "Око відродження" за книжкою Пітера Келдер (саму книжку на сто відсотків ви зможете безоплатно скачати за посиланням внизу сторінки):

- Коли я поселився в монастирі, мені спершу пояснили, що в тілі людини є дев'ятнадцять енергетичних центрів, які називаються "вихорами", - продовжив полковник перерваний розповідь.

- Сім з них є основними, а дванадцять - другорядними.

Ці вихори - масивні польові освіти, невидимі оком, але тим більше повністю реально існуючі.

Положення другорядних вихорів відповідає положенню суглобів кінцівок:

6 верхніх другорядних вихорів відповідають плечових суглобів, ліктьовим суглобам і променезап'ясткових суглобам і кистей рук;

6 нижніх другорядних вихорів відповідають тазостегновим суглобам, колін і гомілковостопним суглобам зі ступнями.

Коли ноги людини розведені не дуже широко в сторони, колінні вихори з'єднуються, утворюючи один великий вихор, по кількості сконцентрованої в ньому енергії наближається до головних.

А так як повсякденний людина дуже зрідка виявляється в ситуаціях, що вимагають від нього виконання інтенсивних шірокоамплітудних махів ногами, виконання "шпагатів" і тому подібних вправ, колінні вихори його практично постійно представляють собою один вихор, просторова форма якого завжди змінюється в узгодженні з рухами тіла.

Тому час від часу колінний вихор відносять до числа основних в якості доп, восьмого, і говорять не про дев'ятнадцяти, а про 18-ти вихорах.

- Що все-таки стосується сьомого вихору, то він за формою пригадує конус з зверненим наверх відкритим підставою і розміщується в голові над шостим вихором.

У здоровому тілі всі вихори обертаються з великою швидкістю, забезпечуючи "праной" або "ефірної силою" всі системи людського істоти.

Коли ж функціонування 1-го або найбільш з цих вихорів порушується, потік прани послаблюється або блокується і ...

Загалом, порушення циркуляції прани як раз і є те, що ми називаємо "захворюванням" і "старістю".

- У звичайного здорової людини, - продовжував полковник, - зовнішні кордони вихорів досить далеченько виходять за межі тіла.

В особливо масивних і розвинених у всіх відносинах індивідів всі вихори з'єднуються в одне щільне крутиться польове освіта, за фоpмe нагадує циклопічні енергетичне яєчко.

Повсякденна людина теж пригадує яєчко, але щільність поля в ньому різна - серцевина вихорів по щільності енергії значно різниться від периферії.

А ось у старенького, хворого або слабенького індивіда практично вся енергія вихорів зосереджена поблизу їх центрів, зовнішні ж межі вихорів часто за межі тіла не виходять.

Найстрімкіше і конкретний метод відновлення здоров'я та юності полягає в доданні вихором їх звичайних енергетичних рис.

Точніше, всього їх 6, але шосте - особливе, і про нього я коли-небудь розповім роздільно (прочитайте в книжці за посиланням внизу сторінки - прим.)

Поки ж зупинимося на 5 вправах, кожне з яких діє благотворно, але повнота ефекту досяжна тільки при постійному виконанні всіх 5.

Насправді, це ніяк не просто вправи, недарма лами називають їх "ритуальними діями".

Ці ритуальні дії і становлять просту систему ефірної

А зараз я розповім про всі ритуальних діях "Ока відродження" по порядку. тренування, ім'я якої - "Око відродження".

- Ритуальне дію 1-е, - продовжив сер Генрі власну розповідь, - надзвичайно звичайне. Виконується воно з метою додання обертанню вихрів доп моменту інерції. Говорячи простіше, за допомогою першого ритуального діяння ми начебто розганяємо вихори, надаючи їх обертанню швидкість і стабільність.

- Початкове положення дляпершого ритуального діяння, - стоячи прямо з горизонтально витягнутими в сторони на рівні плечей руками. Прийнявши його, необхідно почати обертатися навколо власної осі до того часу, поки не виникне відчуття легкого запаморочення. При всьому цьому надзвичайно важливого значення має напрямок обертання - зліва направо. Іншими словами, якщо б ви стояли в центрі лежачого на підлозі величезного циферблата, зверненого лицьовою стороною вгору, то обертатися необхідно було б за годинниковою стрілкою. Пані обертаються в ту ж саму сторону.

Переважній більшості дорослих людей для початку досить півдюжини разів обернутися навколо власної осі, щоб відчути запаморочення. Тому лами радять початківцям обмежуватися 3-ма оборотами. Необхідно підкреслити те, що якщо після виконання першого ритуального діяння ви відчуєте потребу сісти або прилягти, щоб позбутися запаморочення - неодмінно підіть цьому природному вимогу вашого тіла. Можливо і те, що я спочатку завжди конкретно так і чинив.

- У період початкового освоєння ритуальних дій надзвичайно принципово не перестаратися. Намагайтеся ніколи не перебігати ту грань, за якою легке запаморочення перебігає в дуже помітне і супроводжується слабенькими нападами нудоти, оскільки практика наступних ритуальних дій в даному випадку може викликати блювоту. У міру практики всіх 5 ритуальних дій ви з часом рівномірно виявите, що зможете обертатися в першій дії більше і більше, не доводячи себе до відчутного запаморочення.

- Не рахуючи того, щоб «відсунути межу запаморочень, можна користуватися прийомом, який широко використовують у власній практиці танцюристи і спортсмени-фігуристи. До цього, ніж почати обертатися, зафіксуйте погляд на який-небудь нерухому точку прямо поперед себе. Почавши повертатися, не відривайте погляд від обраної вами точки, скільки це буде можливо. Коли ж з-за повороту голови точка фіксації погляду піде з вашого поля зору, швидко поверніть голову, випереджаючи обертання тіла, і якомога швидше знову «захопіть» поглядом власний орієнтир. Такий прийом роботи з впровадженням опорної точки дозволяє досить помітно відсунути межа запаморочення.

- Конкретно прямо за першим ритуальним дією, - продовжував сер Генрі Бредфорд,-виконується ритуальна дія 2-е, яке заповнює вихори ефірної силою, збільшуючи швидкість їх обертання і надаючи йому стабільність.

Виконати його ще простіше, ніж 1-е. Початковим положенням для другого ритуального діяння є положення лежачи на спині. Краще всього лежати на товстому килимі або який-небудь інший досить м'якою і теплою підстилці. Лами користуються як підстилки особливим килимком для споглядання. Всім відомо про те, що ж конкретно споглядальним практикам лами відводять головну роль, користуючись «Оком відродження» - лише як засобом утримання тіла в порядку та забезпечення його тією великою енергією, яка потрібна для дієвої практики споглядання.

- Виконується другу ритуальна дія наступним чином. Витягнувши руки вздовж тіла і притиснувши долоні з щільно з'єднаними пальцями до підлоги, необхідно підняти голову, міцно притиснувши підборіддя до грудини. Після чого - підняти прямі ноги вертикально вгору, намагаючись при цьому не відривати від підлоги таз. Якщо зможете, піднімайте ноги не просто вертикально вгору, але ще далі «на себе» - до того часу, поки таз не почне відриватися від підлоги. Основне при всьому цьому - не згинати ноги в колінах. Потім повільно опустите на підлогу голову і ноги. Розслабте всі м'язи і після чого повторіть крок знову.

- У цьому ритуальному дії величезне значення має координація рухів з диханням. На самому початку потрібно видихнути, на сто відсотків позбавивши легені від повітря. Під час піднімання голови і ніг слід робитиплавний, але надзвичайно глибокий і повний вдих, під час опускання - такий же видих. І дійсно, якщо ви стомилися і вирішили трохи відпочити між повтореннями, намагайтеся дихати в тому ж темпі, що і під час виконання рухів. Чим глибше дихання, тим вище ефективність практики.

- Один з лам говорив мені, що прийшов до монастиря надзвичайно нездоровим і слабеньким старим не міг навіть трошки підняти над підлогою прямі ноги. Не для кого не секрет те, що тому він почав з того, що піднімав ноги, згинаючи їх у колінах, і трохи відривав голову від підлоги. Всі давно знають те, що рівномірно він домігся того, що міг підняти ноги вгору колінами, але гомілки його при всьому цьому звисали вниз. Потім, у міру збільшення тренованості, він навчився випрямляти зігнуті ноги і притискати підборіддя до грудей, і врешті-решт через деякий час став піднімати вертикально вгору абсолютно прямі ноги.

- І взагалі, цей лама мене просто захоплював. Коли він говорив мені про власні поневіряння спочатку практики, він виглядав найдосконалішим прототипом мужньої юності і сили, хоча мені було зрозуміло, що за віком він на багато-багато років старший за мене.

Ритуальне дію третє

- Ритуальне дію третє зобов'язана виконуватися відразу прямо за першими 2-ма. І так само, як 1-е і 2-е, воно є надзвичайно звичайним. І навіть не треба і говорити про те, що початковим становищем для нього служить положення стоячи на колінах. Коліна слід ставити на відстані ширини таза одне від іншого, щоб ноги розміщувалися строго вертикально. Кисті рук долонями лежать на задній поверхні стегон мускул якраз під сідницями.

- Потім слід нахилити голову вперед, притиснувши підборіддя до грудини. Закидаючи голову назад вгору, вип'ячуємо грудну клітину і прогинається хребет назад, незначно роблячи упор руками об ноги, після цього повертаємося в початкове положення з притиснутим до грудини підборіддям. Незначно відпочивши, якщо потрібно, повторюємо все спочатку. Такі руху Третя ритуального діяння «Ока відродження».

- Подібно другій ритуальної дії, третє просить серйозного узгодження рухів з ритмом дихання. На самому початку слід зробити такий же глибокий і повний видих, як у першому. Прогинаючись назад, необхідно вдихати, повертаючись в початкове положення - видихати. Глибина дихання має величезне значення, тому що конкретно дихання служить зв'язуючою ланкою між рухами фізичного тіла та управлінням ефірній силою. Тому дихати при виконанні ритуальних дій «Ока відродження» потрібно якомога найбільш багато і глибоко. Уявіть собі один факт про те, що ключем ж до повного і превеликий диханню постійно служить повнота видиху. Якщо видих виконаний всеполноценно, настільки ж всеполноценним неминуче виявиться природно наступний за ним вдих.

- Мені доводилося бачити, як практично 50 лам відразу практикують «Око відродження». Щоб увагу не відволікалася від внутрішніх процесів, що відбуваються в ефірному тілі, вони робили все ритуальні діяння, не рахуючи першого, з закритими очима.

- Коли я в перший раз приступив до освоєння четвертий ритуального діяння, - говорив полковник, - воно здалося мені надзвичайно складним. Але через тиждень занять його виконання стало для мене справою таким же легким, як і практика минулих.

- Для виконання четвертий ритуального діяння необхідно сісти на підлогу, витягнувши поперед себе прямі ноги зі ступнями, розташованими приблизно на ширині плечей. Як би це було не дивно, але випрямивши хребет, покладіть долоні із зімкнутими пальцями на підлогу по краях від сідниць. Пальці рук повинні бути при всьому цьому орієнтовані вперед. Опустіть голову вперед, притиснувши підборіддя до грудини.

- Потім закиньте голову якомога далі назад вгору, а пізніше - підніміть тулуб вперед до горизонтального положення. У кінцевій фазі ноги і тулубповинні знаходитися в одній горизонтальній площині, а гомілки і руки - розміщуватися вертикально, як ніжки столу. Необхідно відзначити те, що досягнувши цього положення, необхідно на кілька секунд сильно напружити всі м'язи тіла, а пізніше - розслабитися і повернутися в початкове положення з притиснутим до грудей підборіддям (Мал. Всі давно знають те, що рд - 4) .. Потім - повторити все спочатку.

- І тут головним нюансом є дихання. Спочатку необхідно видихнути. Піднімаючись і закидаючи голову - виконати найглибший плавний вдих. Під час напруги - затримати дихання, і опускаючись - на сто відсотків видихнути. Під час відпочинку між повтореннями - зберігати постійний ритм дихання.

- У моїх групах було досить величезна кількість людей похилого віку, які чомусь вважали, що, якщо вони не зуміють з самого початку всеполноценно виконати четвертий ритуальна дія, у їх ніколи нічого не вийде. Мені доводилося витрачати масу сил і часу на те, щоб запевнити їх випробувати робити так, як виходить. Коли ж вони почали просто пробувати дуже наблизитися до необхідної формі, успіх не забарився прийти, і через місяць практики ні у кого вже не з'являлося проблем з виконанням четвертого ритуального діяння.

Ритуальна дія п'ята

- Отже, ми дісталися до ритуального діяння п'яте, - оголосив полковник. - Початковим положенням для нього є упор лежачи прогнувшись. При всьому цьому тіло спирається на долоні і подушки пальців ніг. Коліна і таз статі не стосуються. Кисті рук націлені чітко вперед зімкнутими спільно пальцями. Всі давно знають те, що відстань між долонями - незначно ширше плечей. Відстань між ступнями ніг - таке ж.

- Починаємо з того, що закидає голову якомога далі назад вгору. Потім перебігаємо в положення, при якому тіло пригадує гострий кут, вершиною направлений вгору. Не для кого не секрет те, що відразу рухом шийки притискаємо голову підборіддям до грудини. Само-собою зрозуміло, намагаємося при всьому цьому, щоб ноги залишалися прямими, а прямі руки і тулуб знаходилися в одній площині. Тоді тіло виявиться начебто складеним навпіл в тазостегнових суглобах. От і все. Після чого повертаємося в початкове положення - упор лежачи прогнувшись - і починаємо все спочатку (Мал. РД - 5).

- Через тиждень практики це ритуальна дія стає звичайнісіньким з 5. Коли ви повністю його освоїте, намагайтеся при поверненні в початкове положення прогинати спину тому якомога більше, але не за рахунок граничного зламу в попереку, а за рахунок розправлення плечей і найбільшого прогину в грудному відділі. Не забувайте, але, що ні таз, ні коліна при всьому цьому статі стосуватися не повинні. Не рахуючи того, введіть у вправу паузу з найбільшим напруженням усіх м'язів тіла в обох останніх положеннях - при прогині і при підйомі в «кут».

Схема дихання в 5-му ритуальному дії кілька незвичайна. Почавши з повного видиху в упорі лежачи прогнувшись, ви робите глибокий, як це може бути, вдих при «складанні» тіла навпіл. Виходить якесь наближене подобу так званої парадоксального дихання. Повертаючись в упор лежачи прогнувшись, ви робите повний видих. Зупиняючись в останніх точках для виконання напруженої паузи, ви затримуєте дихання на кілька секунд відповідно після вдиху і після видиху.

- Скільки разів слід повторювати кожну ритуальна дія? - Таким був мій перший питання.

- Для початку, - відповів полковник, - я рекомендував би робити кожен ритуальна дія тричі раз на день.

Таким чином, протягом другого тижня раз в день робиться по 5 повторень кожного ритуального діяння, протягом третьої - по сім, протягом четвертої - по дев'ять, і т.д. до того часу, поки денна кількість повторень не досягне 21-го разу.

Якщо виконання всіх ритуальнихдій у відповідному кількості викликає труднощі, можна розбити їх на серії і робити в два або навіть в три прийоми.

Але в кожну серію неодмінно повинні заходити всі 5 ритуальних дій

Переставляти ритуальні діяння "Ока відродження" місцями, так само як і розносити їх у часі не можна.

- Особливі труднощі нерідко бувають з'єднані з освоєння першого ритуального діяння - обертання навколо власної осі. Якщо ви з ними зіткнетеся, не впадайте у відчай не поспішайте. Виконуйте обертання стільки раз, скільки зможете. Пройде час, і ви навчитеся без зусиль повертатися навколо власної осі всі визначені 20 один раз.

- Буває, що людина взагалі не здатний обертатися навколо власної осі, якщо у нього дуже ослаблений вестибулярний апарат. В даному випадку протягом чотирьох-шести місяців слід робити всі інші ритуальні діяння, починаючи з другого, а 1-е - пропускати. А по закінченні цього терміну рівномірно приступати до освоєння першого.

- Робити ритуальні діяння необхідно Днем або ввечері. Краще всього - на сході і на заході. Як би це було не дивно, але але якщо у вас багато роботи і ви не змогли прокинутися до схід сонця - не турбуйтеся. Ви зможете виконати свою ранкову серію ритуальних дій тоді, коли це буде комфортно. Основне, щоб це вироб-йшло до полудня, так як після полудня починається час вечірньої серії. Але до такого режиму слід приходити рівномірно, почавши з однієї повної серії один раз на день - вдень чи ввечері. Після того, як ви практикуєте «Око відродження» по 20 одному разу один раз на день протягом більше ніж 4 місяців, ви зможете приступити до побудові 2-ої серії, почавши з 3-х разів і, як і у випадку з першою, додаючи по двічі на тиждень.

- Всі 5 ритуальних дій рівнозначні, але принципова последоватеьность (в окремих випадках - травма, важкий хвороба, допускається виконання дій по окремості, і навіть у даному випадку спосіб працює)

- Якщо ви не відчуваєте труднощів, паузи між повтореннями 1-го і такого ж ритуального діяння робити ні до чого, для вас слід просто повторювати рухи у вигляді однієї безперервної серії. А ось між кожними 2-ма ритуальними діями пауза потрібна. При цьому не просто пауза. Необхідно встати прямо, покласти руки на талію і виконати декілька плавних повних дихань, пильно стежачи при цьому за почуттями, які виникають в тілі, і зосередивши увагу на області тіла, що знаходиться всередині животика на рівні пупка.

- Краще всього прийняти теплувату або трошки холодну ванну або душ. Можна просто обтерти все тіло рушником, змоченим у теплій воді, а потім витертися насухо. Але за жодних обставин не можна скористатися після практики помітно холодної і тим паче - прохолодною водою. І ще - ніколи не приймайте прохолодну ванну, душ, обливання або обтирання до стану, при якому холод просочується глибоко всередину тіла, так як це значно порушить ефірну структуру, вибудувану практикою ритуальних дій. Ні перед заняттями, ні після, ні в будь-яке інше час.

Ну ось, досить мабуть, основна інформація представлена, а хто захоче з'ясувати про методику докладніше - прошу, зможете скачати книжку Пітера Келдер "Ок

пн, 24 вересня 2007

Отже, ви вирішили почати вести здоровий стиль життя або вже почали, але у вас ще залишаються питання, що а може для вас просто цікаво читати статті про здоров'я. Якщо так, то ви вже мені симпатичні =)

Я буду вашим асистентом і джерелом інформації по здоров'ю, якщо дозволите.

Без згадки про процес і продуктах травлення ніяк не обійтися в спілкуванні про здоровий спосіб життя.

Отже, 1-е і саме основне правило здоров'я і непоганого самопочуття, яке я засвоїв:

По-перше, близько 70% клітин імунної системи знаходиться в кишковому тракті. Ніхтож не буде сперечатися, що міцна імунна система - база здоров'я.

Мікрофлора кишкового тракту (бактерії) здійснює захисну функцію і вміє битися з величезним кількістю шкідливих (патогенних) бацил, які атакують наш організм постійно і ініціюють велика частина інфекційних хвороб. Іншими словами, простіше кажучи, кишковий тракт бореться з шкідливими бактеріями:

"Звичайна мікрофлора, спочатку кишкового тракту, має виражену детоксикуючу дію як у відношенні сполук, що потрапляють ззовні, і які виникають в організмі власника. Треба сказати те, що процес детоксикації з роллю звичайної мікрофлори йде по декількох напрямком: біотрансформація з утворенням нетоксичних кінцевих товарів, мікробна трансформація, що супроводжується утворенням метаболітів, що піддаються стрімкої деструкції в печінки, зміна полярності з'єднань таким чином, що змінюється швидкість їх екскреції в навколишнє середовище або транслокації в кров'яне русло. "

Вільний від переробленої їжі кишковий тракт буде ефективніше боротися з бактеріями, згодні? А якщо він не вільний, то какашки наші починають в ньому гнити, зводячи нанівець всі старання відданих боєць - лакто-і-біфідобактерій, знайомих нам з реклами всяких йогуртів.

По-2-х, конкретно в кишковому тракті засвоюється основна маса всіх поживних речовин, які ми вживаємо з їжею:

- У вузькому кишковому тракті (сюди потрапляє їжа з шлунку) емульгуючі (обробляються жовчю) і всмоктуються жири, розщеплюються і теж всмоктуються вуглеводи і білки. З кров'ю поживні речовини потрапляють в печінку, де кров очищується від токсинів.

- Далі їжа проходить у товстий кишковий тракт, де всмоктується вода і поживні речовини, такі, як вітаміни, також формуються калові маси.

Вільний від калових відкладень на стінах кишковий тракт, буде ще ефективніше всмоктувати всі корисні речовини згодні? А якщо він не вільний, то всмоктуються не живильні елементи, а гнилість, що утворюється неминуче з застояних відходів.

Друге основне правило, яке потрібно засвоїти бажаючому оздоровитися чола - це:

Ці 2 умови - незаплямований кишковий тракт і здорове харчування є необхідними для звичайний роботи нашого організму. Про харчування я буду говорити нерідко і багато, а на даний момент скажу ще пару слів про очищення кишкового тракту.

Основне - це своєчасне спорожнення. Якщо ви молоді, енергійні та впевнені в собі (так-так, це теж значно), то найімовірніше у вас не з цим проблем. Мало хто знає те, що хоча комп'ютеризація призвела до того, що навіть молоді люди мучаться запорами.

Загалом, щоб уникнути надзвичайно майже всіх проблем з кишковим трактом необхідно дотримуватися простих поради - більше рухатися, пити більше води (про газеровку краще забудьте), їсти більше фруктів та іншої клітковини (висівки, наприклад).

Проносні пігулки і взагалі всю фарма-продукцію викиньте сходу з балкона. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що вони допомагають, але вбивають ті самі бактерії - захисники, про які я говорив раніше. Необхідно підкреслити те, що для себе дорожче вийде - очистити то очистіть, але порушите функціональність.

Крім простих порад є ще один принциповий момент. Труднощі з випорожненням кишкового тракту зустрічаються у тих, хто схильний до жахів, неврозів, хвилювань, стресів. По-цьому потрібно намагатися якомога менше нервувати і постійно бути впевненим у собі людиною. Хоча тут двосторонній зв'язок - на фізичному рівні здорова людина не буде затискатися і комплексувати, його важко придушити, налякати. Про це поговоримо докладніше скоро.

Якщо у вас справжні труднощі з іспорожненіем - окрім простих порад, наведених вище, дотримуйтесь народним радам і рецептами:

- Буряк - бездоганне засіб від закрепів. Можна вживати як в свіжому так і у вареному вигляді по 100г. натщесерце і до їжі.

- Приготувати консистенція:Крушини кора Буркуну травичка Кропиви листя. Дуже хочеться підкреслити те, що столову ложку консистенції заварити в склянці окропу, настоювати 20 хвилин, процідити через марлю. Випоювати по 1/2-1/3 склянки.

-1-2 Ст ложки насіння подорожника великого залити 1 склянкою води, кип'ятити на малому вогні 10 хвилин. Процідити теплим. Приймати по 1-2 ст ложки вдень натщесерце 1 раз на день.

- При запорах і геморої пити по 100 мл морквяного соку натщесерце як проносне.

- Також при запорах допомагають ягоди брусниці - найсвіжіші або мочені.

- Консистенція молока з медом перед сном також сприятиме вашому кишковому тракту

- Проносні характеристики мають кисле молоко, кефір, кумис, мед, житній хліб, буряк, капуста, помідори, редька, ріпа, щавель, вишня, сливи, абрикоси, білосніжне вино, квас. Послаблюють перистальтику і ведуть до запорів гарячий чай, кава, какао, найсвіжіший білосніжний хліб, киселі з картопляним крохмалем, рисові і ячмінні відвари.

- Допомагають уникнути запорів травичка м'яти, золототисячника, деревію, полину, тирличу, буркуну, чебрецю, корінці кульбаби, лепехи, цикорію, насіння кропу і кмину, листя кропиви, кора крушини;

І, прошу вас, не вірте всяким фарма-бандитам, які ширяють для вас мізки своїми біодобавками та іншої поганню - все, що необхідно для здоров'я, у вас ВЖЕ Є, від природи, у всіх, усвідомлюєте. Іншими словами, не потрібно пробувати придбати здоров'я - це самообман.

Підписка на оновлення Архів блогу Довідкова інформація webalta
Переглядів: 1587 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Статистика
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів