Середа, 24.04.2024, 18:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Правильне харчування трейсера Паркур
11:18
Правильне харчування трейсера Паркур

Дана стаття адресована і оптимізована для середнього трейсера Росії. У даному тексті приведені тези правильного харчування при занятті паркуром. Уявіть собі один факт про те, що тут наведені середні характеристики раціонального вживання і засвоєння білків, жирів і вуглеводів організмом, як початківця, так і фахівця, також порушена тема помилок уявлення про правильне харчування.

"Немає кордонів, є лише перешкоди" говорить відомий вислів Д.Белля-основоположника дисципліни "паркур", що становить базу її філософії і кожного трейсера. Але все більше перебуваючи в міській суєті: навчання, робота, тренування, яким немає числа, трейсер все частіше забувають про одному із самих головних перешкод - невірному харчуванні, часто просто обходячи його, але ж це не такий вже й дрібниця для організму в цілому. Конкретно від правильного харчування і залежить, на скільки в непоганій формі він буде знаходитися і тертя. Для трейсера надзвичайно принципово, щоб під час занять його не відволікало нічого не створювало дискомфорту, тому раціон трейсера повинен відрізнятися від раціону "буденних людей". Необхідно підкреслити те, що задачка правильного харчування у трейсерів полягає в наступному: підтримка незмінною (порівнянно маленький) маси тіла при низькому вмісті жиру. Потрібен відносно малий розмір мускулатури в купе з пластичністю і високою функціональністю. Отже, при порівнянно низькокалорійному раціоні потрібно забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами. Отже, ось якийсь рекомендований список харчових товарів, створений для раціону трейсерів:

При такому раціоні, трейсер буде отримувати 65-70 г. білка, 20-40 р. жиру і 700-750 г. вуглеводів при загальній нетто-калорійності 4500-4800 кілокалорій.

Громадська калорійність зобов'язана регулюватися надзвичайно агресивно, для того щоб не допустити виснаження або примітного зростання маси тіла. При примірному обліку енерговитрат в день за орієнтовний значення можна прийняти 3500-4500 ккал / день у юних людей і 3000-4000 ккал на день у жінок. Білок. Рекомендуються обмежені кількості білка (1,2-1,6 грама на кілограм ваги), при цьому стоїть надзвичайно обережно підходити до вибору харчових джерел. Білок повинен бути більшою мірою тваринного походження. Уявіть собі один факт про те, що вуглеводи. В умовах незмінного бігу та подолання перешкод, трейсеру потрібно істотну кількість вуглеводів, іншими словами 60-70% загальної калорійності раціону. Вуглеводи поділяються на два типи: звичайні і складні. Складні представлений у складі хліба, круп, картоплі, а звичайні - це ті, які солодкі на смак: цукор, глюкоза. Найкраще ставлення звичайні: складні, як 3:2. Мало хто знає те, що жир. Споживання жирів слід суворо обмежити, але не слід знижувати дуже їх вміст у раціоні. Рекомендовані межі для трейсерів 1,7-1,9 г / кг ваги в день.

При всьому цьому, майже всі допускають помилки при виборі раціону харчування, а конкретно:

1) Зайва калорійність їжі. Порушується основний принцип збалансованого харчування - рівновага між витратою і споживанням енергії. Ми вживаємо більше, ніж потрібно, жирів тваринного походження і вуглеводів у вигляді солодких товарів, випічки і кондитерських виробів.

2) Недолік у раціоні овочів і фруктів, їстівних трав. Недолік рослинних товарів призводить до нестачі в організмі вітамінів, солей калію, магнію, заліза, мікроелементів та майже всіх на біологічному рівні активних речовин.

Крім недоліків у високоякісному складі їжі є помилки і в самому процесі живлення. Це відсутня кратність і нерегулярність прийомів їжі.

Нерегулярність передбачає недотримання всепостоянства часу прийому їжі і відсутність ймовірної необхідності кооперувати активність рухову і "активність" харчову. Особливо важливо дотримуватися загальний режим занять та харчування при заняттіпаркуром.

Незначно про "фастфуді" (Уривки книжки Еріка Шлоссера "Цивілізація фастфуду: чорна сторона всеамериканской їжі").

Обережно: фарш! Спочатку ХХ століття у гамбургерів була недобра репутація. Вони вважалися небезпечною їжею бідняків, яку продавали лише з візків у фабрик або на ярмарках. "Є гамбургери - все одно що харчуватися з відра для сміття", - писали тоді газети. Всім відомо про те, що поправити репутацію булки з котлетою вдалося в 20-і роки компанії "Білосніжний замок", яка встановила свої грилі на очах у публіки. Як би це було не дивно, але пізніше приспіли драйв-іни і домашня політика "Макдональдса". Гамбургери здалися всім бездоганною дитячої їжею: просто жувати, тримати в руці, ситно і недорого.

Колібактерії 0157Н7 виділили в перший раз в 1982-му. Вона мутує зі звичайної бактерії кишкового тракту і виділяє токсин, що вражає його внутрішню оболонку. 5% хворих гинуть в жахливих муках, при всьому цьому ліки безсилі. Колібактерії незвично стійкі - до кислоти, хлорки, солі, морозу, живуть в будь-якій воді, зберігаються на прилавках тижнями, а для інфікування організму їх необхідно всього 5. Шматочок сирого м'яса на кухні - жахлива загроза. Випробування мікробіологів виявили, що на звичайної кухонної раковині фекальних мікробів більше, ніж на унітазі. Краще з'їсти морквину, яка звалилася в унітаз, ніж ту, що звалилася в раковину на кухні.

А порції фастфуда все ростуть. Споживання газованої підросло в 4 рази. Якщо в 50-х звичайне замовлення коли був рівний 230 г, зараз "дитяча" порція -340 г, а доросла - 900. Люди підсіли на жир і цукор.

Отже, у підведенні підсумку тільки хотілося б оголосити: люди, бережіть власний організм! Звертайте увагу, на те "що" їсте. Лише усунення перелічених звичайних помилок харчування дозволить вдало тертя і швидко досягати хороших результатів.

Переглядів: 763 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Статистика
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів