П`ятниця, 29.03.2024, 00:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Вправи для зцілення сколіозу Фатальна енергія
12:22
Вправи для зцілення сколіозу Фатальна енергія
Вправи для зцілення сколіозу

Сколіоз (scoliosis; грец. Skoliosis викривлення) - це хвороба опорно-рухового апарату, що характеризується викривленням хребта у фронтальній (бічний) площині з розворотом хребців навколо власної осі, що веде до порушення функції грудної клітини, також до косметичних недоліків.

Версісій про причину появи сколіотичної деформації багато і з кожним днем ??їх стає більше, відповідно і пропонованих способів зцілення стає більше, але, на жаль, частина з них не терпить ніякої критики, іноді виявляючись не просто не дієвими, та й небезпечними для здоров'я.

На думку більшості лікарів, консервативне лікування сколіозу відмінно тільки при вихідних ступенях сколіозу, при важких прогресуючих формах сколіозу головним способом є хірургічний.

Обтяження не леченого сколіозу: деформація грудної клітини, обмеження функцій легенів і, як наслідок, - поліцитемія і легенева гіпертензія, серцева недостатність (через завищений тиску з боку грудної клітини).

Рентгенологічна класифікація (згідно з наказами МО РФ):

Думка оперативного втручання на хребті довгі століття здавалася докторам практично єретичною. І лише певний рівень розвитку хірургічної техніки, асептики, анестезіології та інших мед дисциплін призвів до того, що нарешті хірург ризикнув зі скальпелем підійти до сколіозірованному хребту. У перший раз на схожу операцію наважився хірург Р. Гіббс з Нью-йоркського ортопедичного госпіталю. Було це в 1911 році.

З того моменту пройшло практично століття, і, неодмінно, як інструментарій, який застосовується для оперативного лікування сколіозу, так і техніка проведення операції, зазнали суворі, високоякісні конфігурації, що дозволило розширити вікові рамки і звузити кількість протипоказань для людей, які потребують схожої операції.

Хірургічне лікування сколіозу пов'язане зі значущим ризиком ускладнень. Тому при вирішенні вопросца про необхідність хірургічної операції нейрохірург копітко зважує всі факти ЗА і ПРОТИ. Необхідно відзначити те, що в поточний час вважається, що кандидатами на операцію можуть бути хворі з кутом сколиотической деформації більше 40 градусів. Операція показана, якщо пацієнта хвилює:

Біль. Виражений больовий синдром, резистентний до консервативного зцілення, є більш частим показанням до операції (приблизно 85% випадків)

Прогресування деформації хребта. Якщо деформація хребта перевершує 40-45 градусів, то пацієнтові може побут запропонована хірургічна операція.

Якщо кут сколиотической деформації перевершує 60 градусів, то операція ставати потрібною, бо така ступінь сколіозу неминуче веде до порушення функції легенів і серця

Косметичний недолік. У деяких випадках операція проводиться, навіть якщо у пацієнта немає абсолютних показань до хірургічного втручання, але виражений косметичний недолік істотно погіршує стан життя пацієнта й обмежує його працездатність

Зцілення сколіозу має довгострокову і складну історію. Першого згадування про лікування деформованого хребта відноситься до часів Гіппократа, який став родоначальником використовуваного до реального часу комбінованої системи витягнення і коригування викривленого хребта.

Особлива гімнастика, як метод лікування деформацій хребта, виникла в I ст. до н. е., яку запропонував Цельс Авл Корнелій.

Гален (м. Мало хто знає те, що Пергам, Рим. 131 р. - 201 р.) у власних працях, торкаючись деформацій хребта, першим почав використовувати визначення "искревления", "кіфоз" і "сколіоз" Його праці надавали значний вплив на розвиток медицини до XV - XVI ст.

Французькийдоктор XVI ст. Всі знають те, що Амбруаз Паре став родоначальником зцілення сколіозу з впровадженням механотерапії та носіння особливих корсетів.

У першій половині XIX століття набули широкого поширення в лікуванні сколіозу різні способи примусового витягнення хребта. Але, ці пристосування піддавалися загальної критики, ортопеди тих років прийшли до висновку, що довгий примусове витягування призводить до серйозних ускладнень і, що розтягуються сила діє лише на неуражені сегменти хребта.

XX століття принесло велике розвиток способів оперативного, хірургічного лікування сколіозу, але результати оперативного лікування не досить задовольняють ортопедів, і майже всі з їх вважають, що майбутнє в лікуванні сколіозу як і раніше належить консервативним способам.

В даний час для консервативного лікування сколіозу використовують ряд способів, серед яких основними є: цілюща фізична культура, масаж, плавання, електростимуляції м'язів у спокої і корсетірованіе.

На жаль, не дивлячись на настільки довгий дослідження вопросца зцілення сколіозу, за цей день не існує консервативного методу лікування здатного гарантовано усувати деформацію хребта або, як мінімум гарантовано зупиняти її прогресію в підлітків.

Зазвичай, консервативне лікування сколіозу відмінно тільки при вихідних ступенях. При важких і / або, не дивлячись на консервативне лікування, швидко прогресуючих формах сколіозу головним способом є хірургічний.

Комплекси вправ (гімнастика) для зміцнення м'язів спини при сколіозі. Безсумнівно, варто згадати те, що коли в процесі виконання вправи з'явилися больові відчуття, то слід припинити його виконання.

Перед початком занять думаю, буде не зайвим, подивитися на яких м'язах ми будемо робити особливий наголос.

Якщо до початку даного тренування Ви не займалися зміцненням м'язів спини, то після неї, протягом 2, 3-х днів, може бути присутність м'язових болів, але не носять гострий характер, при постійних вправах це пройде.

Погодьтеся, при розвинених м'язах спини сколіоз стане найменш помітний.

Зміцнення і розвиток м'язів спини зробить істотно найменш помітним Ваш недолік, а при вихідних ступенях сколіозу, і зовсім непримітним.

Я знаю людей, які методом постійних занять спортом домагалися практичної непомітності в одязі сколіозу 4-го ступеня.

Ще бажаю побачити, що необхідність занять викликана не тільки лише метою поліпшення зовнішнього вигляду, та й тим, що відмінно розвинутий м'язовий корсет істотно знижує навантаження на хребетний стовп, відповідно ущільнюючи м'язи спини, Ви страхуєте себе від ймовірних хвороб хребта пов'язаних не тільки з наявними викривленням.

Перед початком занять думаю, буде не зайвим, подивитися на яких м'язах ми будемо робити особливий наголос.

Вправи для зміцнення м'язів спини при сколіозі

Однією цілющою фізкультури недостатньо для зцілення сколіозу, потрібно робити всі рекомендовані медиком процедури: масаж, фізіотерапія, плавання ...

Лягти на живіт, руки і ноги випрямлені і паралельні одна одній.

Ліву руку зігнути в лікті, праву руку і ліву ногу підняти над поверхнею й утримувати в цьому положенні кілька секунд, повторити аналогічну дію, змінивши руку і ногу.

У майбутньому, коли Ви можете без особливих зусиль, робити повторення цієї вправи по 4-5 разів, можна застосовувати обтяження, взявши в піднімається руку вантаж (гантелі ... будь схожий предмет), вага якого, з плином часу, може зростати.

Лягти на живіт, руки і ноги випрямлені і паралельні одна одній.

Відразу підняти від підлоги обидві руки і обидві ноги й утримувати в такому положенні декілька секунд.

У майбутньому, коли Ви можете без особливих зусиль, робити повторення цієї вправи по 4-5 разів, можна застосовувати обтяження, взявши в рукивантаж (гантелі ... будь схожий предмет), вага яких, з плином часу, може зростати.

Встати не карачки, руки прямі і паралельні один одному, ноги зігнуті в колінах під кутом 90%.

Відразу з правою рукою витягнути вперед ліву ногу, рука і нога знаходяться в прямому положенні й паралельні підлозі, і утримувати в такому положенні декілька секунд. Треба сказати те, що повторити аналогічну дію, змінивши руку і ногу.

У майбутньому, коли Ви можете без особливих зусиль, робити повторення цієї вправи по 4-5 разів, можна застосовувати обтяження, взявши в руки вантаж (гантелі ... будь схожий предмет), вага яких, з плином часу, може зростати.

Це, надзвичайно дієва вправа для зміцнення м'язів поперекового відділу, краще робити на особливому тренажері, але при бажанні можна пристосувати для цього безліч предметів, наприклад лаву або бруси.

Техніка виконання вправи проста: згинання та розгинання прямої спини.

Через деякий час, коли Ви можете без особливих зусиль зробити 10-15 повторень попорядку, його можна ускладнити, взявши, в зафіксовані за головою руки, гантелі або схожий їм предмет, вага якого, з плином часу, надзвичайно рівномірно, можна нарощувати.

До головних вправ, використовуваним для розвитку спинного масиву, відносяться: підтягування на перекладині.

Я вже "чую" вираз майже всіх дам: "Ці вправи не для дам, я і 1-го разу не підтягнуся ..."

Шановні пані! Настійно рекомендую почати виконання вправ на поперечині. Звичайно, якщо Ви ніколи не займалися схожими вправами, то з першого разу, найімовірніше, правильного виконання не вийде, і це природно.

Повисіть, зігніть руки як можете, вважаючи це за одне підтягування, краще якщо можете закликати когось до допомоги. З кожним заняттям Ви будете наближатися все ближче і ближче до правильного виконання, та й на цьому кроці Ви вже зміцнюєте належні м'язи спини.

Якщо у Вас є регульована по висоті поперечина над головою (наприклад, у вигляді Олімпійського грифа, встановленого на упорах силової рами), то відрегулюйте її висоту таким чином, щоб Ви могли вхопитися за неї, ставши на носки. Насічка на Олімпійському грифі зміцнить Ваш хват, особливо, якщо Ви нанесете на долоні крейда. У еталоні, висота перекладини зобов'язана бути такою, щоб Ви могли робити паузу внизу протягом пари секунд, ставши на носки на підлогу, перед кожним з крайніх повторень у сеті. Це дозволить Для вас викладатися на всі 100% у кожному повторенні

Якщо у Вас є лише поперечина фіксованої висоти, то підставте під неї платформу або блок відповідної висоти, щоб, ставши на це піднесення й піднявшись на шкарпетки, Ви могли б дістати до перекладини. Під час вправи не згинайте ноги, носки витягніть вниз. Мало хто знає те, що таким чином, у нижній точці Ви постійно будете доторкатися носками до блоку або платформи. Це запобіжить зайве розтягнення м'язів і суглобів.

Класичний варіант підтягувань

Почніть з хвата на ширині плечей і потім вже зможете зробити його трохи ширше або трохи вже, в залежності від того, як Для вас зручніше. Орієнтуйтеся на те, що в позиції скорочення м'язів Ваші передпліччя повинні бути вертикальні. Незалежно від типу хвата, ніколи не підтягуйтеся надто широким хватом.

Підтягуйтеся до того часу, поки перекладина не торкнеться ключиць або крапки, розташованої трохи нижче, на грудях. Як би це було не дивно, але те, як високо Ви можете підтягуватися, буде залежати частково від ширини Вашого хвата і довжини рук, а почасти від Вашої сили і власної ваги тіла.

Не прагніть підтягуватися вище за всяку ціну, ігноруючи дискомфорт у плечах і ліктях. У найвищій точці вправи Ваша спина повинна бути вигнута.

Залучають до роботи кілька найменшу кількість мускул, ніж підтягування до грудей, але при всьому цьому найбільш ефективнідля розвитку мускулистості спини, оскільки більшою мірою залучають до роботи верхні м'язові шари спинного масиву.

На стадії вступного тренінгу використовуйте класичний варіант підтягувань - нормально широким хватом до грудей, в "непоганий" амплітуді, рівномірно нарощуючи кількість рухів. Як би це було не дивно, але з рівня вихідного курсу, для гармонійності розвитку та вироблення багатофункціонального балансу, починайте застосовувати підтягування за голову.

Як і в минулих вправах долоньки звернені вперед, при іншому розташуванні долонь зміцнюються біцухі.

Ця вправа також розвиває найширші м'язи спини, особливо ті ділянки, які розміщені внизу, ближче до попереку.

У початковому положенні ви розташовуєтеся поперек поперечини й беретеся за неї так, щоб кисті рук стикалися, одна йшла за іншою. З цього положення ви намагаєтеся підтягти своє тіло до поперечини так, щоб торкнутися її грудьми, при всьому цьому для вас потрібно прогнутися в хребті і випнути груди.

На блоці

Перелік ймовірних вправ для зцілення сколіозу можна продовжувати довго, основне усвідомити принцип:

можна займатися будь-якими силовими вправами не рахуючи тих, які роблять доп навантаження на хребетний стовп не містять акробатичних трюків.

Якщо Ви бажаєте бути сповнені життєвою енергією, і отримувати справжню насолоду від життя то:

2.Думайте про непоганий, менше звертайте увагу на проблеми;

4.Умейте не тільки відмінно працювати, та й відпочивати, здоровий 7-ми годинний сон потрібний;

6.Повсевременно дивіться за правильною поставою і часом радьтеся з лікарем-ортопедом.

Дані поради, які я виконую щодня в комплексі, посприяли мені досягти суворих результатів при S - образному сколіозі грудопоперековий відділу 4 ступеня. В-першу чергу я поставила для себе мету стати таким же всеполноценним людиною, як всі здорові люди, нехай з невеликим недоліком, але хто про це знатиме. Як дівчині, природно мені надзвичайно хотілося щоб мене любили, щоб я подобалася чоловікам, і від цього надзвичайно страждала, що я не така як усі дівчата.

Одного разу я вирішила не жаліти себе і довести всім, що я навіть краще й сама зможу для себе посприяти, що можна поправити без операції. Я природно не кажу про повну випрямленні, але до того, щоб не було видно в одязі, і сильно не виявилося на увазі на пляжі можна. Я цього домоглася й збираюся йти далі. Не потрібно миритися з цим хворобою, жаліти себе і сподіватися на бога, що він допоможе, треба діяти, намагатися робити все потрібне для лікування і лише тоді будуть результати, під лежачий камінь вода не тече. Фортуни для вас у вдосконаленні власного тіла. (Наталія Б.)

І.П. - Лежачи на животику. Руки вперед, голова лежить прямо. Підняти вищу частину спини, при всьому цьому ноги від підлоги не відриваємо, таз притиснутий до підлоги, погляд орієнтований вниз. Робимо схрещування попереду себе рук в стрімкому темпі. Скільки є сил, проробляємо цю вправу. Після повертаємося в і.п. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що повторити 3 рази. Треба сказати те, що опрацьовуються трапецієподібні м'язи спини.

Робиться це вправа з партнером. потрібна лава, предмет або тренажер за який ви зможете закріпити ноги і буденний м'яч, футбольний або баскетбольний.

І.П. Лежачи на лаві поперек неї, обличчям вниз. Приймаються положення, так щоб тулуб звисало з лави, на ній залишаються лише ноги і ноги. Ноги закріплені, партнер стоїть позаду вас. Беремо в руки м'яч, руки випрямлені, починаємо розгинатися й передаємо через голову м'яч партнерові, опускаємося вниз, ні за яких обставин не можна прогинати поперек вперед, опускаємося повільно, зафіксувавши спину, тримаємо її прямо. Необхідно підкреслити те, що далі знову розгинається, партнер передає для вас м'яч, також беремо м'яч через голову і знову опускаємося, руки і т.д. Число повторів10, підходів по здатності - 3. У міру нарощування сили, м'яч заміняємо на мед, вагою від 700 грамів. Це вправа відмінно прокачує поперек.

Для початку вас хтось повинен підтримувати за ноги під час підтягувань, з часом ви можете робити їх самі. Підтягування виконуються широким і вузьким хватами, до грудей. Візьміться за перекладину над головою, використовуйте хват зверху (долоньки вниз). Всім відомо про те, що підтягуйтеся вгору, зберігаючи ваші лікті, відведені назад у процесі всього руху. Не для кого не секрет те, що опускайтесь вниз до того часу, поки ваші руки не випростовується, і повторюйте. Скільки зможете. І навіть не треба і говорити про те, що вправа на найширші й трапецієподібні м'язи спини.

І.П. - Лежачи на правому боці, трохи зігнувшись вперед, права нога випрямлена, ліва зігнута в коліні і щільно притискається коліном до підлоги. Права рука під головою.

На видиху починаємо розгортати тулуб на ліво, ноги залишаються нерухомими, лівою рукою тягнемося вперед убік, намагаючись придавити ліве плече до підлоги і кілька секунд утримувати це положення. Повертаємося в і.п. Те ж саме зробити і на іншому боці.

И.п - Лягти на спину на жорсткому підлозі. Підняти зігнуті ноги до живота, голову підтягти до колін. Більше 5 раз зробити перекати на спині у напрямку вперед-назад.

І.П. - Лежачи на животику на жорсткій поверхні, руки опущені уздовж тіла. Піднімати й опускати прямі ноги відразу, незначно затримавшись в найвищій точці. Можливо і те, що вища частина тіла залишається нерухомою. Для перших разов можна попросити, щоб хто-небудь притримував плечовий пояс, щоб уникнути його відривання від підлоги. Проробляються м'язи попереку, поліпшується рухливість таза й заодно зміцните для себе сідничні м'язи.

Надзвичайно дієве вправу. І навіть не треба і говорити про те, що потрібно мати вантаж вагою 5-7 кг і напарника, який вас буде страхувати (тримати ноги, щоб ви не звалилися), ну і природно турнік. Безсумнівно, варто згадати те, що і.п. - Повиснувши на підколінника вниз головою на турніку, беремо в руки вантаж і опускаємо руки, тобто тулуб у нас робить пряму лінію.

Хребет намагаємося якомога дуже розслабити, щоб відчути, як він тягнеться. Час перебування в цьому положенні буде залежати від вашого самопочуття, скільки можете. Краще природно робити цю вправу на прямих ногах, але доп навісні петлі на турнік коштують не дешево і придбати можна лише в Інтернеті

Вообщем турнік принциповий спортивний інвентар, для людей зі сколіозом. Зверніть увагу на те, що якщо у вас ще його будинку немає, неодмінно купите.

Якщо є можливість ходити в тренажерний зал, то там обов'язковим вашими вправами повинні стати: тяги на блочному пристрої - тяга до грудей і за голову.

Також принципово часто качати прес, тому що розвинені м'язи преса допомагають підтримувати поперек. Більшого результату від вправ на м'язи живота ви доб'єтеся, якщо перед цим зробите вправи для розвитку м'язів попереку. Не вірте, ортопедам, що не можна займатися з обтяженнями і в тренажерному залі, все це абсурд. Завдяки заняттям у тренажерному залі, я самостійно домоглася поліпшень при сколіозі 4 ступені, в одязі в мене нічого не видно.

Вправи на розвиток м'язів спини просто потрібні, тому що формується м'язовий корсет, що підтримує хребет і витягає його. Як би це було не дивно, але поліпшується кровообіг, внаслідок чого ж кісткова система в тому числі і хребет одержують харчування.

Одне з основних вправах, це плавання. Якнайбільше плавайте т.е більше рухів у воді. При всьому цьому розвиваються легені, хребет розвантажується, а м'язи спини включаються в роботу.

Неодмінно сходіть до лікаря фізіологові або проф мануального терапевта, який відмінно розбирається в анатомії м'язів і зуміє знайти стані вашого м'язового корсета. Приміром, у моємуразі застосування миостимулятора надзвичайно потрібно, тому що м'язи лівої сторони (сколіоз правобічний) взагалі не працюють, звідси болю в попереку і некоректно поставлена ??постава, хребет не підтримується, а м'язи з боку реберного горба сильно напружені, що надзвичайно не відмінно.

При використанні миостимулятора болю зменшилися, м'язи стали тягнути хребет на місце, а вид спини покращився, увігнута сторона стала найбільш об'ємніше за рахунок наростання м'язового корсета. Всім відомо про те, що як сказав мені мій непоганий доктор, така проблема як у мене нерідко зустрічається у людей зі сколіозом, лише потрібно знайти на які конкретно м'язи потрібно вплинути.

Якщо сколіоз уже сформувався, то носіння корсета, як це рекомендують ортопеди, принесе лише шкоду. М'язи від нього слабшають, самі вже не зуміють підтримувати хребет і всі ваші заняття зведуться нанівець. А розвантажити хребет допоможе вис на перекладині.

Масаж потрібно робити як мінімум 2 рази на рік .. Вдома потрібно використовувати камфорним мазь, на ніч масажувати спину протягом 5 хв. з даною маззю. Вона сприяє кращому кровообігу і поліпшення еластичності м'язів.

Якщо ви ще ходите без нього, терміново купуйте, висота природно залежить від ступеня искревления хребта, проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Але стандартно подекуди від 1,5 і вище, тобто рівномірно нарощувати висоту до зручного почуття. Можливо і те, що особисто мені доводитися підкладати 3 см. Я купую повсякденні силіконові подпяточнікі у взуттєвих наметах, їх по дві шт. продають і склеюю.

Мануальнальная терапія річ потрібна і також потрібна, але в той же час ризикована. Тут головне не потрапити в руки до шарлатанів. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що природного потрібно йти до проф людині зі стажем. Всім відомо про те, що краще якщо ви відшукайте мануальщика по знайомству, коли лікар вже перевірений, і ви розумієте, що він посприяв майже всім. Треба сказати те, що так що попитайте може хто з ваших друзів володіє такою інформацій.

Мануальну терапію необхідно робити часто частіше ніж масаж. Необхідно щоб доктор постійно контролював вас .. Дуже хочеться підкреслити те, що припустимо, відходили 1 курс з 10 сеансів, а пізніше по 1-2 рази, через кожну тиждень з'являлися у нього, щоб він підкоригував хребет.

Але при всьому цьому ви продовжуєте неодмінно висіти, робити вправи і використовувати міостимулятор. І так років 5-7 спостерігатися у мануальщика. Довго природно, але це коштує таких витрат. Лише тоді ви зуміє до самої старості прожити всеполноценним людиною, без суворих проблем з хребтом.

Шановний гість, Ви зайшли на веб-сайт як незареєстрований користувач. І дійсно, ми радимо Для вас зареєструватися або увійти на веб-сайт під своїм ім'ям.

Будь-яке незаконне копіювання інформації буде переслідуватися і охороняється відповідно до законів Росії, Україні, Білорусії.

При цитуванні змісту веб-сайту в мережі Веб (незалежно від виду матеріалів) активне посилання на портал «Фатальна енергія» обов'язкових.

Для інших видів використання матеріалів умови обговорюються окремо.

Дякуємо надзвичайно потрібна інформація я з'ясувала надзвичайно багато новітнього

яка програма реабілітації повинна бути після хірургічного втручання при сколіозі 4 ступеня (інвалід вік 8 років)

У такому віці повинні вживатися інші анаболіки, по іншому може бути припинення майбутнього зростання.

можна задати питання, а в якому віці ці вправи можуть бути дієвими?

У доньці скаліоз, але лікарі запевняють мене, що це не так.У ній одне плече вище іншого, ну і по талії відно.Что мені робити? Їй 12 років

По-1-х, спасибі за те, що не полінувалися поділитися з іншими своїм досвідом ірадами.

Вопросец про подпяточнікі. Не зовсім зрозуміла для чого ж вони потрібні? Ніколи про це нічого не чула, хоча сколіозом "володію")) з юнацтва ....

подпяточнікі з якого боку одягати якщо сколіоз правобічний? І про міостимулятори хотілося з'ясувати детальніше

скільки хвилин необхідно займатися ЛФК в день,.? Скільки разів на тиждень необхідно плавання? Якими стилями?

Як вірно робити вправи на прес при 2 ступеня сколіозу в грудо-поперековому відділі хребта?

Стаття потрібна. І навіть не треба і говорити про те, що але для мене не достатньо придатних вправ через наявні Протипоказання: ендопротези обох т.б. суглобів, різні контрактури, зношеність від незмінних навантажень рук. Вправи роблю здавна, але болю не проходять. Всі давно знають те, що в мене s-подібний сколіоз 2-3 ст .. Буду входити сюди.

Здрасти, по перше, величезне спасибі за настільки докладну інформацію.

А по друге у мене питання, скільки для вас було років, коли ви взялися за свою спину всерйоз. І на якого дива зараз ваш позвночнік?

А по друге, цей же питання що і був вже: під яку п'яту носити подпяточнік, якщо сколіз правобічний?

незначно о для себе, мені 25 років, коли мені було близько 15 років, мені часом робили масаж і я робила вправи, некотроие такі ж як ви змалювали у власній статті. я це все робила з великим небажанням (((була глипим і впертим дитиною, не знала чим це все може обернутися. Ну а пізніше закінчення школи, інститут в чужому містечку, де предки не мали здатності дивитися за моєю спиною, а мені було не до того (((

пізніше робота. Природно я весь цей час міркувала свою проблему, намагалася ходити рівно. Ніхто навіть не міг подумати що в мене сколіоз, якщо природно не прицінюватися.

Але зараз, я все частіше відчуваю тягне біль у хребті, і зараз розумію свою гігантську помилку (((

поперековий сколіоз 2степені остеохондроз дисків 2-3степені

деформуючий спондильоз у2-у5позвонков-1ступеню поділіться досвідом зцілення

надзвичайно потрібна інформація, відмінно що є люди які всупереч всьому досягають хороших результатів

здраствуйте мені 21 рік у мене сколіоз 3 ступеня ... що ви мені порекомендуйте?

Оксана Решетова, мені в лікарні сказали що ЛФК щодня по 40 хв, а плавати необхідно задіявши обидві руки!

підкажіть плиз) який тренажор непоганий для зміцнення спинки ... лише щоб не з'являлися крила про довгих тренеровки??))

Здрасти, дякую за таку інформацію, мені 18 років і у мене сколіоз 2 степені.вроде б я незанімающіхся цілющою фіз-ой, плаванням мені нічого не помогает.с кожним днем ??все сильніше болить позвоночнік.а найближчим часом голова начіла хворіти нерідко, здається через сколіозу, лікарі кажуть що пізно щось виліковувати і необхідно робити операцію за яку вони не отвечают.помогіте ласка, може у вас є які-небудь совети.заблаговременно спасибі.

Спробуй вправу, лежачи на спині на підлозі ноги разом. Вимальовуючи ногами в повітрі літери. по початку по кілька букв, що б сильно не напружувати спину, пізніше рівномірно збільшуючи навантаження, поки не дійдеш до кінця алфавіту.

f [f [f [f [f [f [f [f [f [f [f [f [kjirb ghblehrb negjujkjdst rhbnbys, tp vjpukst переводите

У тому, що стосується фізкультури, стаття не просто шкідлива, вона Страшна!

Ні за яких обставин при сколіозі НЕ МОЖНА використовувати симетричну навантаження!

Всі вправи калібруються Персонально під нахил / нерівність дуги хребта, тому що справа і зліва буде прямо протилежний стан м'язів і фасцій! Одні необхідно напружувати, решта - розслабляти (розтягувати). При симетричній перевантаженні вправи не будуть ефективні і ступінь сколіозу буде прогресувати!

Ну і, природно, ЛФК - лише частина зцілення! Без аналізу обставин сколіозу у певному випадку, консервативнезцілення Нереально!

Підкажіть, чи можна підібрати харчування за зцілення, при всьому цьому робити всі потрібні вправи???

Переглядів: 8148 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Статистика
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів