Четвер, 28.03.2024, 16:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Харчування

Головна » 2011 » Липень » 25 » Вправи зі ... стільцем від остеохондрозу
12:28
Вправи зі ... стільцем від остеохондрозу

Або Ви тривожитеся про власне здоров'я, або здоров'я потривожить Вас!

Чим лише не виправдовуємо ми свою лінь і неорганізованість, коли задаємося питанням: чому б не зробити зарядку вдень, а ввечері не розім'яти після роботи! І часу не вистачає, і тренажерів немає, а якщо б і були, все одно поставити нікуди. Ось і спохвачуються, тільки коли розвинеться остеохондроз.

Давайте не будемо чекати, поки будуть потрібні доктор і відмінна доза ліків. Поради дуже прості і доступні. І навіть не треба і говорити про те, що вони не спричинять за собою величезних витрат часу або коштів. Потрібний тренажер є в кожному домі, в кожній установі. Всі давно знають те, що це самий буденний стілець.

Природно, перед початком занять порадьтеся з лікарем і пильно вислухайте його. Схвалення отримано? Приступайте.

Для заслуги відчутного оздоровчого ефекту дотримуйтесь кілька легких критерій:

- Вправляйтеся часто в одні і ті ж дні та години: якщо ви наполегливі і займаєтеся раз на день - досить 15-20 хвилин, якщо даєте для себе поблажку і згадуєте про фізичну культуру через один день - 30-45 хвилин;

- Будуйте заняття так, щоб вправи сприяли розвитку мускул всіх груп;

- Одне заняття зобов'язане складатися, за найменшою мірою, з 10-12 вправ, повторювати кожне з яких потрібно до відчуття легкої млявості;

- Особливу увагу приділяйте диханню: вдих робіть носом в початковому положенні, видих - ротом і носом при виконанні руху;

- Закінчуйте заняття ходьбою або легким бігом і дихальними вправами.

Вправа 1. І. п. - сядьте на краєчок стільця, ноги витягніть, стопи на ширині плечей, спина рівна. Всім відомо про те, що підійміть прямі руки вгору і зробіть вдих. Нахиліться вперед і постарайтеся пальцях рук дістати стопи - видих. Повторюйте цю вправу 8-10 разів.

Вправа 2. І. п. - те ж, але руки за головою. І дійсно, поверніться корпусом на право і дістаньте правим ліктем спинку стільця - вдих, поверніться в і. п. - видих. Робіть цю вправу в одну й іншу сторону по 8-10 разів.

Вправа 3. І. п. - те саме, лише руками візьміться за спинку стільця якомога вище. Необхідно підкреслити те, що прогніться так, щоб лопатки з'єдналися, - вдих, поверніться в і. п. - видих. Необхідно відзначити те, що повторюйте 8-10 разів.

Вправа 4. І. п. - те ж, але руки в сторони, спина стосується спинки стільця. Нахиліться на право, дістаньте долонею підлогу - вдих, поверніться в і. п. - видих. Повторюйте цю вправу в одну й іншу сторону по 8-10 разів.

Вправа 5. І. п. - встаньте за спинку стільця, обличчям до неї і спершись об неї руками. І дійсно, зробіть мах правою ногою на право, поверніться в і. п. Дихання випадкове. Повторюйте цю вправу в одну й іншу сторону по 8-10 разів.

Вправа 6. І. п. - те саме. Послідовні махи ногами назад. Дихання випадкове.

Якщо через тиждень або дві ви не відчуєте результатів занять, не припиняйте їх робити, вважаючи себе ошуканими. Різні захворювання ви накопичували роками і десятиліттями, і, щоб позбутися їх, необхідно багато часу.

УВАГА! До того як користуватися будь-яким радою, проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем.

Дозволяється повне або часткове копіювання матеріалів веб-сайту з обов'язковим

Переглядів: 976 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Статистика
Пошук
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів